SZPACHLÓWKI SAMOCHODOWE

SZPACHLÓWKI SAMOCHODOWE

Sklep posiada w swoim asortymencie różne rodzaje szpachlówek. Jeżeli jesteś mechanikiem lub prowadzisz zakład lakierniczy znajdziesz u nas towar warty twojej uwagi. Dzięki naszym produktom jesteś w stanie wypełnić i wyrównać każde uszkodzenie na małej i dużej powierzchni. Szpachlówka samochodowa jest podstawowym narzędziem, bez którego nie możes...

Sklep posiada w swoim asortymencie różne rodzaje szpachlówek. Jeżeli jesteś mechanikiem lub prowadzisz zakład lakierniczy znajdziesz u nas towar warty twojej uwagi. Dzięki naszym produktom jesteś w stanie wypełnić i wyrównać każde uszkodzenie na małej i dużej powierzchni. Szpachlówka samochodowa jest podstawowym narzędziem, bez którego nie możesz się obejść. Wszystkie charakteryzują się wysoką wytrzymałością i łatwością w obsłudze. Duży wybór gwarantuje znalezienie najodpowiedniejszej szpachlówki do naszych oczekiwań. W ofercie znajduje się kilka rodzajów szpachlówki, dzięki którym naprawimy każdy ubytek w lakierze. Wysokiej jakości produkty zapewnią trwałość i solidność wykonanych napraw. Nasze szpachlówki mają mnóstwo zastosowań na wielu polach od samochodów dostawczych, osobowych, kempingów, łodzi i przyczep. Większość prezentowanego towaru jest dostępna wyłącznie w naszym sklepie internetowym.

Więcej

Jest 18 produktów.

Podkategorie

 • Szpachlówki uniwersalne

  Szpachlówki uniwersalne stosowane są do wyrównywania nierówności, są dość twarde i mało elastyczne. Polecane są do napraw niewielkich powierzchni i ze względu na swoją twardość zalecana jest obróbka mechaniczna.

 • Szpachlówki z włóknem...

  Szpachlówki z włóknem szklanym charakteryzują się dużą ilością włókien szklanych dzięki którym produkt posiada bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną. Szpachlówki z włóknem szklanym zalecane są do napraw elementów z tworzyw sztucznych np. łodzi, przyczep campingowych oraz elementów z laminatów itp.

 • Szpachlówki wykańczające

  Szpachlówki wykańczające mają za zadanie wygładzenie powierzchni przed nałożeniem podkładów. Szpachlówki wykańczające charakteryzują się dokładnym wypełnianiem drobnych rys po szlifowaniu.

 • Szpachlówki miękkie

  Szpachlówki miękkie są łatwe i miękkie w kształtowaniu co ułatwia szybkie wyrównanie nawet dużych obszarów.

 • Szpachlówki lekkie

  Szpachlówki lekkie charakteryzują się małym skurczem podczas wysychania i mogą być stosowane do napraw dużych powierzchni. 

 • Szpachlówki na tworzywo

  Szpachlówki do tworzyw sztucznych charakteryzuję się dużą elastycznością i doskonałą przyczepnością do większości plastików.

 • Szpachlówki natryskowe

  Szpachlówki natryskowe służą do wypełniania rys powstałych po obróbce wcześniej nałożonych szpachlówek na elementach karoserii. Stosowanie szpachlówek natryskowych pozwala na osiągnięcie idealnie równych powierzchni na dużych powierzchniach.

 • Szpachlówki z aluminium

  Szpachlówki z aluminium to szpachlówki z dodatkiem specjalnego proszku aluminiowego, który pozwala na stosowanie wszędzie tam gdzie elementy karoserii narażone są na częste zmiany i wysokie temperatury.

 • Zestawy reperacyjne

  Zestawy naprawcze służą do napraw dużych ubytków w karoseriach samochodowych, łodziach i przyczepach kempingowych. W skład zestawów naprawczych wchodzą maty szklane, żywice oraz utwardzacz. Żywica ma bardzo dobrą przyczepność do stali, szkła, drewna, betonu oraz tworzyw sztucznych.

 • Żywica poliestrowa

  Żywice poliestrowe w połączeniu z matami lub tkaninami szklanymi do napraw ubytków w karoseriach samochodowych. Żywice poliestrowe stosowane są także w naprawach łodzi i przyczep. Żywice usztywniają i wzmacniają naprawiane elementy.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów