MATERIAŁY POLERSKIE

MATERIAŁY POLERSKIE
Jeśli jesteś lakiernikiem bądź też zajmujesz się konserwacją samochodów lub motocykli to dobrze trafiłeś. W tym dziale znajdziesz między innymi materiały lakiernicze takie jak pasty, mleczka, czyściki i nabłyszczacze. Nasze produkty cechują się najwyższą jakością oraz wydajnością. Oprócz preparatów posiadamy polerki elektryczne, gąbki do polerek...
Jeśli jesteś lakiernikiem bądź też zajmujesz się konserwacją samochodów lub motocykli to dobrze trafiłeś. W tym dziale znajdziesz między innymi materiały lakiernicze takie jak pasty, mleczka, czyściki i nabłyszczacze. Nasze produkty cechują się najwyższą jakością oraz wydajnością. Oprócz preparatów posiadamy polerki elektryczne, gąbki do polerek oraz ściereczki z mikrofibry. U nas nie tylko profesjonaliści ale również amatorzy znajdą coś dla siebie. Nasze materiały lakiernicze to nie tylko niezbędne wyposażenie każdej lakierni samochodowej ale również produkty dla osób które chcą zadbać o swój pojazd. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Więcej

Jest 42 produktów.

Podkategorie

 • Gąbki, futra i filce...

  Polecamy gąbki polerskie do mechanicznego usuwania defektów i rys na lakierze samochodowym. Gąbki i futra polerskie używamy także do nabłyszczania lakieru przy pomocy past i mleczek samochodowych.

 • Urządzenia i maszyny

  Maszyny i urządzenia do usuwania defektów na lakierze samochodowym. Przy pomocy polerek możemy mechanicznie nabłyszczać lakier samochodowy.

 • Pasty polerskie...

  Oferujemy pasty dla osób indywidualnych chcących poprawić wygląd swojego auta oraz dla lakierników zajmujących profesjonalnie renowacją lakierów samochodowych. W naszej ofercie znajdują się pasty polerskie znanych firm np. 3M, Farecla, K2 i Boll. Przy pomocy past polerskich usuniemy z lakieru drobne rysy oraz przywrócimy pierwotny wygląd lakieru.

 • Samochodowe mleczka...

  Mleczka polerskie mają głównie za zadanie nabłyszczenie lakieru. Mleczka usuwają z lakieru efekt hologramu po wcześniejszym polerowaniu ręcznym lub mechanicznym. Większość mleczek ma uniwersalne zastosowanie nabłyszcza i chroni wszystkie elementy karoserii samochodu.

 • Ściereczki i szmatki

  Polecamy ściereczki z mikrofazy oraz szmatki antystatyczne do usuwania kurzu oraz pyłu. Specjalna konstrukcja mikrofazy pozwala na zatrzymanie najdrobniejszych pyłków kurzu, natomiast szmatki antystatyczne przyciągają pył. Mogą być używane wszędzie tam gdzie nie chcemy pyłu lub kurzu.

 • Samochodowe pasty...

  Pasty matujące służą do matowania powierzchni oraz do usuwania utlenionych warstw lakieru samochodowego.

 • Woski samochodowe

  Woski samochodowe służą do nadania połysku oraz zabezpieczają lakier samochodowy przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi (woda, słońce i sól). Woski samochodowe występują w postaci płynnej lub jako wosk twardy. Woski możemy aplikować za pomocą atomizerów lub nanosić ręcznie przy pomocy miękkich ściereczek lub gąbek.

 • Inne
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 42 elementów